نمایش جزییات خبر
۲۴ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۳۵

اولین جلسه کمیته فرهنگی و تبلیغی دهه فجر در شهرستان تنکابن برگزار شد

اولین جلسه کمیته فرهنگی و تبلیغی دهه فجر با حضور اعضای کمیته ۲۲ دی ماه ۹۸ در دفتر ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن برگزار شد.
اولین جلسه کمیته فرهنگی و تبلیغی دهه فجر در شهرستان تنکابن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران سلیمانی نژاد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن در اولین جلسه فرهنگی و تبلیغی دهه فجر بر فراهم سازی زمینه های مشارکت مردم در برنامه های دهه مبارک فجر تاکید کرد و گفت :موثرترین برنامه ها ،برنامه های مردمی است .

وی ضمن تاکید بر تبیین ارزش ها وآرمان های انقلاب اسلامی افزود:برنامه هایی که بر اساس اعتبارات روتین دستگاه تعریف می شود،برنامه های مشارکت با هم افزایی و همکاری دستگاه های اجرایی و برنامه های مردمی در اجرای برنامه ها سه محور اصلی که در برنامه ریزی کمیته فرهنگی و تبلیغی دهه فجر در دستور کار است .

وی اظهار کرد:اجرای برنامه ها با مشارکت مردم بهترین و موثرترین اقدام است و هرچه قدر زمینه های مشارکت مردم بیشتر شود به همان اندازه در تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی موفق می شویم.

سلیمانی نژاد ،تاکید کرد:با تلاش برای زمینه سازی مشارکت مردم در برنامه های مختلف به ویژه برنامه های دهه مبارک فجر شاهد تبیین ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی خواهیم بود.

وی همچنین بر لزوم فراهم سازی زمینه مشارکت انجمن ها و موسسات فرهنگی و هنری ،دانشجویان و دانش آموزان در اجرای برنامه های دهه مبارک فجر تاکید کرد.

سلیمانی نژاد در خاتمه از دستگاه های عضو کمیته فرهنگی و  تبلیغی دهه فجر شهرستان خواست تا جدول زمان بندی برنامه های دهه مبارک فجر را به دبیرخانه این کمیته ارسال کنند تا در جهت اجرای مطلوب برنامه ها با نگاه مردمی برنامه ریزی شود.

در ادامه این جلسه اعضای کمیته که متشکل از نمایندگان دستگاه های اجرایی شهرستان بودند به ارائه نظرات ،پیشنهادات و برنامه های خود در ایام دهه فجر پرداختند.

روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید