نمایش جزییات خبر
۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۰

مراسم سوگواری شهید سردار سپهبد سلیمانی در بشاگرد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشاگرد از برگزاری مراسم سوگواری شهید سپهبد قاسم سلیمانی در مسجدجامع شهر سردشت بشاگرد خبر داد.
مراسم سوگواری شهید سردار سپهبد سلیمانی در بشاگرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، خلیل نوری پور گفت : همزمان با ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) مراسم عزاداری و سوگواری سردار شهید قاسم سلیمانی با همکاری و مشارکت کلیه دستگاه های اجرایی و حضور مسئولین و آحاد مردم شریف و ولایتمدار شهرستان بشاگرد برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین صابر پروین رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد به عنوان سخنران مراسم افزود:حضرت فاطمه زهرا (س) بانوی بی بدیل عالم هستی بود مادری پاک سرشت و پاک دامن که نمونه بارز آن جوانان اهل بهشت امام حسن (ع) و امام حسین(ع) بودند و درس شهادت و شهامت را از مادر حضرت فاطمه زهرا به ارث برده بودند و خودشان در راه ایثار و فداکاری هم شهید شدند.

وی بیان کرد : هم اکنون سرداران رشیداسلام برگرفته از الگوی شهادت و فداکاری حضرت فاطمه زهرا (س) و امام حسن (ع) و امام حسین (ع) به مقابله با مزدوران و شمر زمان می روند که نمونه آن سردار دلها شهید سپهبد قاسم سلیمانی بود.

گفتنی است : در ادامه این مراسم، بیانیه ستاد مراسم سردار شهید قاسم سلیمانی در حمایت از سپاه پاسداران که انتقام سخت سردار شهید قاسم سلیمانی را گرفتند قرائت شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: ارشاد بشاگرد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید