نمایش جزییات خبر
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد اروند خبر داد:
۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳

برگزاری مسابقه کتابخوانی «دغدغه های فرهنگی» در کانون های مساجد اروند

حمید بحرینی اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی با عنوان «دغدغه های فرهنگی» به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برنامه ریزی شده است.
برگزاری مسابقه کتابخوانی «دغدغه های فرهنگی» در کانون های مساجد اروند
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند ، حمید بحرینی اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی با عنوان «دغدغه های فرهنگی» به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برنامه ریزی شده است.
بحرینی افزود: این مسابقه کتابخوانی از فصل های سوم و هشتم کتاب «دغدغه های فرهنگی» انجام می شود.
وی بیان کرد: اعضای شرکت کننده در این مسابقه تا پایان رویداد ملی «فهما» سال جاری از امتیاز آن استفاده کرده و از آن تاریخ به بعد (18 اسفند سال جاری) امتیاز کسب شده برای سال 1399 کانون ذخیره می شود.
بحرینی ادامه داد: به تعداد هر نفر شرکت کننده کانونی 100 امتیاز در نظر گرفته شده و از هر کانون حداکثر تعداد 10 نفر، امتیاز آنها لحاظ خواهد شد و امتیاز شرکت کننده های بیشتر از 10 نفر، برای کانون ذخیره می شود.
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد  منطقه آزاد اروند بابیان اینکه به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا می شود افزود: به مدیر کانون هایی که اعضای آنها بیشترین شرکت کننده را در این مسابقه داشته باشند جوایزی تعلق می گیرد.
بحرینی خاطرنشان می شود: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه آزاد اروند می توانند برای دریافت کتاب «دغدغه های فرهنگی» به آدرس http://8upload.ir/uploads/f042621618.pdf مراجعه کنند.  
پایان پیام./
 
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند
اشتراک در
کلیدواژه ها: ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد اروند ,مسابقه کتابخوانی «دغدغه های فرهنگی,حمید بحرینی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید