نمایش جزییات خبر
۲۲ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۲۱

دومین جلسه کمیته سرمایه انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 98 تشکیل شد

حیدری معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کمیته سرمایه انسانی می تواند در ساماندهی نیروها نقش به‌سزایی در دستگاه‌های اجرایی ایفا کند.
دومین جلسه کمیته سرمایه انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 98 تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دومین جلسه کمیته سرمایه انسانی وزارت متبوع در سال جاری با حضور لادن حیدری معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد. در این جلسه در خصوص فوق العاده کارایی کارکنان، انتقال مدیران و کارکنان از استان‌ها به ستاد، انتقال به سایر دستگاه‌ها و نحوه حمایت کارکنان برای بازنشستگی و بازخریدی بحث و گفت و گو شد.

گفتی است از جمله وظایف کمیته سرمایه انسانی طراحی مدل و تدوین راهبردهای مدیریت سرمایه انسانی دستگاه و پیشنهاد آن به شورا برای تصویب، تدوین و راهبری استقرار نظام جامع آمار و اطلاعات نیروی انسانی دستگاه در بستر فناوری اطلاعات، طراحی و راهبری استقرار نظام برنامه ریزی نیروی انسانی دستگاه، استاندارد سازی کمیته نیروی انسانی و تهیه برنامه ساماندهی نیروی انسانی دستگاه (کاهش نیروهای مازاد و تامین نیروهای موردنیاز )و پیشنهاد آن به شورا برای تصویب و همچنین  اتخاذ تصمیم برای جذب نیروهای مورد نیاز است.

این جلسه صبح روز یک شنبه 22 دی ماه 98 به ریاست لادن حیدری معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید