نمایش جزییات خبر
۲۲ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲

بررسی چالش‌های هدایای فرهنگی و نوشت‌افزار ایرانی در ‍پنجمین جشنواره فیروزه

در سومین روز از پنجمین دوره‌ی جشنواره‌ی کالاهای فرهنگی، فرهنگستان هنر میزبان کارشناسان و متخصصانی است که در موضوعات «هدایای فرهنگی و لزوم توجه و پرداختن به آن در بازار کنونی» و «فرصت‌ها و چالش‌های طراحی و تولید نوشت افزار در ایران و ملاحظات فرهنگی» با مخاطبان صحبت می‌کنند.
بررسی چالش‌های هدایای فرهنگی و نوشت‌افزار ایرانی در ‍پنجمین جشنواره فیروزه
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل ازدبیرخانه‌ی پنجمین جشنواره‌ی فیروزه، بهزاد سلیمانی، عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا،مجید قادری، مدیر دپارتمان بازی و اسباب بازی صنایع آموزشی ، کیانوش غریب پور، طراح و گرافیست کارشناسانی هستند که به ترتیب در حوزه‌ی «شیوه های ارائه مولفه های فرهنگی، دانش و باورهای بومی در قالب هدایا و کالاهای فرهنگی»، «هدایای فرهنگی، تفاوت و شباهت با صنایع دستی »، «برندسازی و هویت بصری در هدایا و کالاهای فرهنگی» سخن خواهند گفت. براین اساس نشست«هدایای فرهنگی و لزوم توجه و پرداختن به آن در بازار کنونی» پنجشنبه ۲۶ دی از ساعت ۱۳ تا ۱۵ میزبان علاقه‌مندان است.
 
همچنین نشست«فرصت ها و چالش های طراحی و تولید نوشت افزار در ایران و ملاحظات فرهنگی» در ساعت ۱۶ تا ۱۸ همین روز برگزار می‌شود. مجید اکبری، مدیر روابط عمومی انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار و علیرضا گلدوزیان، تصویرگر قرار است در این برنامه در موضوعات «فرصت ها و چالش های تولید نوشت افزار در ایران»، «استاندارهای گرافیک و هویت بصری در نوشت افزار»  به ایراد سخن بپردازند.
 
لازم به ذکر است  نمایشگاه پنجمین دوره‌ی جایزه فیروزه از روز سه‌شنبه ۲۴ دی تا یکشنبه ۲۹ دی در گالری‌های فرهنگستان هنر دایر است.
 
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید