نمایش جزییات خبر
۲۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴

نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دبیر و اعضای کمیته های مجمع ادبی استان

عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در صبح امروز شنبه 21 دی ماه با دبیر و اعضای کمیته های مجمع ادبی استان در نشستی به گفت و گو نشست.
نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دبیر و اعضای کمیته های مجمع ادبی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با تشکر از فعالیت انجمن های ادبی در سطح استان، گفت: انجمن ها بازوان توانمند اداره کل هستند که می توانند با ایده های نو و خلاقانه، برنامه محوری و تقویت روحیه کارگروهی کمک شایانی به رشد و توسعه فرهنگ و ادب در استان کنند.

وی با اشاره به اینکه در شرایط سخت اقتصادی که در همه ی جنبه ها شاهد آن هستیم باید هم افزایی ها را بیشتر کنیم، گفت: متاسفانه استان ما صنعتی نیست و در جذب اسپانسرها کمی مشکل داریم اما باید هنر جذب منابع را در خود تقویت کنیم و صرفا به منابع دولتی تکیه نکنیم.

کشمیری افزود: تردید ندارم انجمن های ما دغدغه مند و دلسوز هستند و ما هم برای تعالی آن ها از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

در ادامه نشست «فرزاد خدنگ» دبیر مجمع ادبی استان گلستان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجمن های ادبی استان از آغاز سال به برخی از دغدغه های انجمن های ادبی و نیازمندی های آن ها اشاره کرد.

وی در ادامه پیشنهاد های توسعه بخشی را مطرح کرد و گفت: طرح برپایی جشنواره ادبی «از خلیج تا خلیج» را آماده کرده ایم و با همکاری آن اداره کل در حال برنامه ریزی آن هستیم.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید