نمایش جزییات خبر
از سوی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اعلام شد؛
۱۷ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵

شرایط اعزام گروهها و هنرمندان به خارج از کشور تشریح شد

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،گفت: اطلاعیه اعزام گروه ها و هنرمندان به خارج از کشور جهت اجرا و برپایی نمایشگاه اعلام شد.
شرایط اعزام گروهها و هنرمندان به خارج از کشور تشریح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رضا یازرلو افزود: پیرو اعلام سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص آمادگی اعزام هنرمندان به خارج از کشور جهت اجرا در هفته های فرهنگی و هنری، این اداره کل آمادگی دارد درخواست‌ هنرمندان و یا گروههای متقاضی را دریافت و مقدمات آن را فراهم نماید.

یازرلو با اشاره به اینکه این اعزام ویژه هنرمندان و گروه های نمایشی، موسیقی و هنرهای تجسمی خواهد بود، ادامه داد: صرفا هزینه های رفت وبرگشت به کشور اعلام شده از سوی سازمان بر عهده هنرمند و یا گروه بوده و الباقی هزینه ها ازجمله هتل ، سالن و ... به عهده سازمان است.

وی افزود: آثار ارائه شده با درونمایه و یا موضوعات فرهنگی و بومی استان (در صورت دارا بودن جنبه های تخصصی و هنری) از اولویت برخوردار است.

یازرلو در خاتمه، گفت: ضروری است گروههای متقاضی درخواست کتبی به همراه لیست اعضای گروه و فیلم اثر را به همراه تصویر گذرنامه اعضا (در قالب سی دی) در اسرع وقت به اداره ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان تحویل نمایند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید