نمایش جزییات خبر
۱۱ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳

تقدیر از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران به عنوان مدیر پژوهشگر

در مراسم تجلیل از نخبگان و پژوهشگران برتر دستگاه های اجرایی و فرمانداری های تهران، از علی اکبر شیرکوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران به عنوان مدیر پژوهشگر و نخبه برتر تقدیر شد.
تقدیر از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران به عنوان مدیر پژوهشگر

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، این مراسم در سالن همایش موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی با حضور 10 نفر از پژوهشگران و نخبگان برتر دستگاه های اداره کل ثبت احوال استان تهران، استانداری تهران، اداره کل تامین اجتماعی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه علامه طباطبایی برگزار و تقدیر به عمل آمد.

همچنین علی اکبر شیرکوند با ۱۴ عنوان کتاب به چاپ رسیده، بیش از ۴۰ مقاله و چندین طرح به ثبت رسیده به عنوان مدیر پژوهشگر و نخبه برتر معرفی و تقدیر گردید.

در این مراسم از غلامحسین تکمیل همایون، مهدی طالعی نیا، رضا شیرازیان و داریوش شهبازی که از پژوهشگران برگزیده و نخبه برتر شهر تهران هستند نیز تقدیر بعمل آمد.

شایان ذکر است فرهادی فرماندار تهران، قبادیان معاون آموزش،پژوهش و فناوری وزارت صمت و قاسمی عضو هیئت علمی و رییس مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در این مراسم حضور داشتند.

اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، تقدیر از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران به عنوان مدیر پژوهشگر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید