نمایش جزییات خبر
۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴

بوشهر دارای فرهنگ و هنر غنی در تمام زمینه‌های فرهنگی و هنری است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: استان بوشهر با دارای فرهنگ و هنر غنی در تمام زمینه‌های فرهنگی و هنری است.
بوشهر دارای فرهنگ و هنر غنی در تمام زمینه‌های فرهنگی و هنری است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، لادن حیدری در نشست با روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان بوشهر ضمن تقدیر از فعالیت‌های کارکنان شهرستانها اظهار داشت: فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارچوب ساختمان‌ها و سیستم اداری محصور نیست و دربرگیری وسیعی در تمام کشور دارد.

وی با اشاره به ضرورت نهادینه کردن فعالیت‌های فرهنگی و هنری در میان جوانان و نوجوانان در تمامی شهرستان‌ها گفت: در شرایط موجود اقتصادی شاید این تصور وجود داشته باشد که فرهنگ و هنر برای دولت از الویت کمتری برخوردار است، اما همه این را می‌دانیم که توجه نداشتن به فرهنگ و خالی شدن سبد خانوار از محصولات فرهنگی در دراز مدت آسیب‌های جبران ناپذیری به کشور خواهد زد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر از کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تمام شهرستان‌های کشور گفت: کارکنان این وزارت‌خانه علیرغم اینکه از مزایای کمتر و حقوق نامتناسب‌تری نسبت به سایر دستگاه‌های دولتی برخورداند ولی با تعهد و تعلق خاطر به حوزه فرهنگ بصورت جهادی کار می‌کنند.

حیدری از تلاش کارکنان ادارات شهرستان‌ها در زمینه افزایش دانایی و فعالیت‌های فرهنگی و هنری تقدیر کرد و گفت: تمام تلاش خود را برای افزایش مزایا و یکسان‌سازی حقوق و دستمزد کارکنان این وزارت‌خانه انجام خواهم داد.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر با دارای فرهنگ و هنر غنی در تمام زمینه‌های فرهنگی و هنری است، گفت: علیرغم پیشینه غنی استان بوشهر در زمینه فرهنگی با توجه به مرزی بودن این استان و اشتغال نیروهای کار در مناطق صنعتی نیاز به نگاه ویژه‌ و همکاری این صنایع در انجام تعهدات اجتماعی ضروری بنظر  می‌رسد.

حیدری در ادامه این نشست با مدیران ادارات شهرستان‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی به گفتگو پرداتخت و در جریان مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر قرار گرفت و اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای رفع حداکثری مشکلات شهرستان‌ها بکار خواهیم بست.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: بوشهر دارای فرهنگ و هنر غنی در تمام زمینه‌های فرهنگی و هنری است
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید