نمایش جزییات خبر
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۹:۱۴

دلجویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از نوجوان سیل‌زده پلدختری

در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، معاونین و مسئول حراست این اداره کل ،از نوجوان سیل‌زده و علاقه‌مند به موسیقی پلدختری دلجویی شد.
دلجویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از نوجوان سیل‌زده پلدختری

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، صبح یکشنبه 24 آذر ماه، سورنا کرمی نوجوان 12 ساله پلدختری که در حادثه سیل اخیر ساز سه تار خود را از دست داده با حضور در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، مورد دلجویی وی و معاونین این اداره کل قرار گرفته و یک عدد ساز سه تار به این نوجوان اهداء شد.

احمد حسین فتایی در این مراسم، گفت: چندی پیش که به همراه معاونین اداره کل جهت بازدید از وضعیت پروژه‌های فرهنگی و هنری خسارت دیده از سیل در شهرستان پدختر حضور داشتم، در جریان اتفاق رخ داده برای سورنا و رنجش خاطر وی به خاطر از دست دادن ساز تمرینی‌اش در جریان حادثه سیل فروردین ماه قرار گرفتم. از همین روی و با توجه به قولی که به سورنا داده بودیم، یک ساز سه تار برای این نوجوان پلدختری تهیه و امروز به وی اهداء شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پایان خاطر نشان ساخت:همچنین مقرر شده تا زمینه استفاده رایگان این نوجوان هنردوست از کلاس‌های آموزشی موسیقی در شهرستان پلدختر نیز فراهم گردد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید