نمایش جزییات خبر
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۳۳

بیمه هنرمندان را با جدیت دنبال می کنیم

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بیمه هنرمندان را با جدیت کامل و به صورت ویژه دنبال می کنیم.
بیمه هنرمندان را با جدیت دنبال می کنیم

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، لادن حیدری در جمع خبرنگاران استان بوشهر بیان کرد: در حوزه فرهنگ و هنر وقتی صحبت از اصحاب و فعالین در این حوزه میشود خبرهای خوشی وجود دارد و این خبرها جز با حمایت انجام پذیر نیست.

وی عنوان داشت: بیمه هنرمندان بویژه در استان‌هایی آسیب پذیرتر به طور جدی در سال جاری و سال های آینده دنبال خواهیم کرد.

حیدری با اشاره به اینکه 26 هزار هنرمند در صندوق هنرمندان عضو هستند، افزود: در این راستا و با هماهنگی صورت گرفته بین سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۹۹ تعداد اصحاب فرهنگ و هنر بیشتری تحت پوشش بیمه‌های صندوق هنر قرار می‌گیرند.

وی یادآور شد: با پیگیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سقف اعتبارات بیمه هنرمندان در سال آینده تا ۲۰۰ میلیارد ریال افزایش پیدا کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: اکنون ۲۶ هزار هنرمند در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری در صندوق هنر بیمه هستند که امیدواریم این تعداد در آینده افزایش یابد.

لازم به توضیح است معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین سفر استانی به بوشهر سفر کرد و مدیرکل دفتر برنامه و بودجه، مدیرکل جدید دفتر نوسازی و تحول اداری و مدیرکل امور اداری و منابع انسانی و مشاور معاون وزیر وی را همراهی می کردند.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: بیمه هنرمندان را با جدیت دنبال می کنیم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید