نمایش جزییات خبر
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۳۸

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از واحدهای اداره کل بوشهر بازدید کرد

ظهر امروز معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هیئت همراه در سفر به استان بوشهر ضمن بازدید از واحدهای این اداره کل، با کارکنان گفتگو کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از واحدهای اداره کل بوشهر بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، لادن حیدری در این بازدید گفت: نگرش مثبت، اعتماد به نفس، خودشکوفایی، ارتباط موثر و ویژگی های بارز دیگر از قابلیت های ممتاز یک کارمند است که باید جهت پیشرفت در حوزه کاری سرلوحه خود قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت فرهنگی هنری خوبی در بوشهر وجود دارد، افزود: باید از این مهم برای ارتقاء سطح فرهنگ و هنر همانند گذشته استفاده بهینه کرد.

حیدری عنوان داشت: با توجه به مقوله فرهنگ، باید در برخورد و احترام به مراجعه کنندگان به عنوان یک الگو در جامعه باشیم که این مهم در چهره و رفتار کارکنان اداره کل بوشهر نمایان می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از تلاش و زحمات مجموعه اداره کل بوشهر، همدلی و همکاری بین کارکنان را مهمترین فاکتور در اجرای اهداف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد.

فاطمه کرمپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در این بازدید ضمن معرفی کارکنان واحدها، شرح وظایف و فعالیت شان در بخش های مختلف را بیان نمود.

 
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از واحدهای اداره کل بوشهر بازدید کرد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید