نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار بانوان همکار مطرح کرد:
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸

نقش ویژه بانوان در توسعه فرهنگی و هنری لرستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیداری که به منظور قدردانی از زحمات بانوان شاغل در این اداره کل برگزار شد، ضمن اشاره به نقش ویژه آنان در توسعه فرهنگی و هنری استان، گفت: واگذاری وظایف سازمانی حساس و تاثیر گذار به بانوان، تاکیدی بر توانمندی و توانایی ایشان است.
نقش ویژه بانوان در توسعه فرهنگی و هنری لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمدحسین فتایی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه بانوان شاغل در این اداره کل، گفت: پایبندی به اخلاق و همچنین رعایت عفاف و حجاب مهمترین شاخصه بانوان شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، افزود: توسعه فرهنگ و هنر استان بدون حضور بانوان میسر نخواهد شد و واگذاری وظایف سازمانی حساس و تاثیر‌گذار مدیریتی و کارشناسی به بانوان، در این اداره کل، تاکیدی بر این موضوع و همچنین توانمندی و توانایی ایشان است.

وی تصریح کرد:همدلی و وحدت در بین تمامی کارکنان، به خصوص بانوان همکار، موجب تسریع در خدمت رسانی به اصحاب فرهنگ و هنر استان و به تبع آن توسعه فرهنگی و هنری استان خواهد شد که خوشبختانه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نمود بسیار روشنی دارد.

فتایی در پایان تصریح کرد: همواره قدردان زحمات شما هستیم و بسیار خرسندیم که بانوان و زنان توانمندی در مجموعه این اداره کل مشغول به خدمت هستند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید