نمایش جزییات خبر
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱

توجه ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سبد فرهنگی خانواده های ایرانی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با درنظر گرفتن اهمیت و جایگاه فرهنگ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه ویژه ای به سبد فرهنگی در بین خانواده ها دارد.
توجه ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سبد فرهنگی خانواده های ایرانی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، لادن حیدری صبح امروز در دیدار با استاندار بوشهر بیان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از شش معاونت تشکیل شده که هر کدام از این معاونت ها بخش های مختلف فرهنگ و هنر را در بر می گیرند.

وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ وظیفه ای همگانی است، افزود: فرهنگ مولفه ای مهم در جامعه است که به دلیل مشکلات کمتر به این مهم پرداخته شده و باید همه در گسترش آن تلاش داشته باشند.

حیدری افزود: افزایش اعتبار حوزه فرهنگی و هنری همواره مورد توجه و تاکید قرار داشته و با وجود مشکلات اعتباری، نهایت سعی صورت گرفته‌ تا استان‌ها با کمترین چالش ممکن مواجه باشند.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ پروژه نیمه‌تمام فرهنگی هنری در استان بوشهر وجود دارد، اظهار کرد: با کارشناسی دقیق روند ساخت جهت پیشرفت در دستور کار قرار گرفته و سعی داریم در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسند.

حیدری با اشاره به اینکه ۲۰ پروژه نیمه‌تمام فرهنگی هنری در استان بوشهر وجود دارد، اظهار کرد: با کارشناسی دقیق روند ساخت جهت پیشرفت در دستور کار قرار گرفته و سعی داریم در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسند.

معاون توسعه‌ مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: حوزه فرهنگ همیشه مظلوم بوده و کمترین اعتبارات را داشته‌ اما در این دوره تلاش شده‌ از همه توان و ظرفیت برای اعتلای بیشتر فرهنگ و هنر در سراسر کشور استفاده شود.

استاندار بوشهر نیز گفت: فرهنگ موضوعی است که هر جامعه ای جهت رشد و پیشرفت باید به آن توجه ویژه داشته باشد.

عبدالکریم گراوند افزود: زیرساخت ها مهمترین فاکتور در راستای اجرای برنامه های فرهنگی هنری و ایجاد تاثیر این بخش پر اهمیت در جامعه است.

وی با بیان اینکه نگاه استان به حوزه فرهنگ و هنر به صورت ویژه است، بیان داشت: افتتاح تالار بزرگ لیان با 11 میلیارد تومان که چندین سال روند ساخت آن متوقف شده در دهه فجر سال گذشته خود گواه بر این ادعا است.

گرواند عنوان داشت: سالن پلاتو برازجان با ظرفیت 400 نفر در دستور کار قرار گرفته که تا اوایل سال جاری 35 درصد پیشرفت داشته و سعی داریم تا پایان سال مورد بهره برداری قرار دهیم.

وی ادامه داد: حوزه عمرانی بخش فرهنگ و هنر تاثیرگذارترین بخش است که در این راستا نیز گام های موثری برداشته شده است.

در ادامه فاطمه کرمپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به ارائه گزارشی از بودجه تخصیص داده شده به اداره کل پرداخت.

حضور در نشست شورای اطلاع رسانی استان، دیدار با روسای ادارات تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دیدار با همکاران و بازدید از فضای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر و بازدید از موزه دریایی دیگر برنامه های سفر یکروزه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیئت همراه به بوشهر خواهد بود.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: توجه ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سبد فرهنگی خانواده های ایرانی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید