نمایش جزییات خبر
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۱

درخشش جوانان بوشهری در نخستین جشنواره قرآنی مدهامتان روستاییان و عشایر کشور

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: جوانان مسجدی استان بوشهر در نخستین جشنواره قرآنی مدهامتان روستاییان و عشایر کشور در استان خوزستان خوش درخشیدند.
درخشش جوانان بوشهری در نخستین جشنواره قرآنی مدهامتان روستاییان و عشایر کشور

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، علیرضا پولاد با اعلام این خبر بیان داشت: نخستین جشنواره ملی مدهامتان روستاییان و عشایر کشور که با حضور 70 شرکت کننده از 20 استان کشور در سه رشته «اذان»، «قرائت ترتیل» و «قرائت تحقیق» استان خوزستان برگزار شده بود امروز با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

وی با اشاره به اعزام سه نفر از قاریان جوان و ممتاز استان بوشهر به نخستین جشنواره ملی مدهامتان روستاییان و عشایر کشور ادامه داد: سید طاها حسینی قاری ممتاز و برجسته استان بوشهر از کانون فرهنگی هنری محبین اهل بیت روستای چارک دشتی در رشته «قرائت نحقیق»، سید اسدالله ابطحی از کانون فرهنگی هنری محبین اهل بیت روستای چارک دشتی در رشته «اذان» و سید جواد حسینی از کانون فرهنگی هنری ولایت مسجدالنبی روستای درازی در رشته «قرائت تحقیق» از استان بوشهر برا شرکت در این جشنواره اعزام شده بودند.

پولاد بیان کرد: مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی قرآنی مدهامتان ویژه روستائیان و عشایر کشور امروز (23 آذر) به میزبانی استان خوزستان در مسجد جامع شهر منتظران دزفول برگزار شد که در هر رشته سه نفر به عنوان برگزیدگان جشنواره معرفی و از آنها تجلیل به عمل آمده است.

وی با اشاره به کسب مقام نخست رشته اذان نخستین جشنواره ملی قرآنی مدهامتان ویژه روستائیان و عشایر کشور توسطح جوان بوشهری، تصریح کرد: سید اسدالله ابطحی از کانون فرهنگی هنری محبین اهل بیت روستای چارک دشتی در رشته «اذان» در این جشنواره شرکت کرده بود موفق به کسب رتبه اول شد.

پولاد ادامه داد: همچنین سید جواد حسینی از کانون فرهنگی هنری ولایت مسجدالنبی روستای درازی استان بوشهر در رشته «قرائت تحقیق» در این جشنواره شرکت کرده بود موفق به کسب رتبه سوم شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: درخشش جوانان بوشهری در نخستین جشنواره قرآنی مدهامتان روستاییان و عشایر کشور
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید