نمایش جزییات خبر
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲

برگزیدگان کتاب سال ایلام، یکشنبه آینده معرفی می شوند

سومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام، صبح یکشنبه بیست و چهارم آذرماه با حضور مدیر کل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
برگزیدگان کتاب سال ایلام، یکشنبه آینده معرفی می شوند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در هفته پژوهش برنامه های متنوعی از سوی معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام پیش بینی شده است که جایزه کتاب سال استان ایلام از مهم ترین آنهاست.

یونس قیطانی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: روز شنبه بیست و سوم آذر ماه با حضور جناب آقای مرادی نیا مدیر کل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت، از دفاتر نشرها و کتابفروشی ها بازدید خواهد شد و عصر همان روز با اصحاب قلم، نویسندگان و ناشران بومی نشست صمیمانه ای صورت می گیرد.

وی افزود: سومین دوره جایزه کتاب سال نیز این دوره با مشارکت موسسه فرهنگی، هنری اقلیم هشت ایلام و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام روز یکشنبه بیست و چهارم آذرماه برگزار خواهد شد.

وی محورهای سومین دوره کتاب سال استان را شامل آثار ایرانی و خارجی در حوزه ایلام شناسی، آثار پدید آورندگان ایلامی در تمامی حوزه ها دانست و یادآور شد: هدف از برگزاری این دوره را حمایت و تشویق مولفان، مترجمان و ناشران متعهد و ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی اعلام کرد.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اضافه کرد: رونمایی از پوستر چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان، نشست نقد و بررسی کتاب، رونمایی از کتاب مجموعه اشعار شاعر توانمند ایلامی حشمت منصوری جشمیدی و... از دیگر برنامه های هفته پژوهش است.  

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید