نمایش جزییات خبر
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵

اولین دوره جشنواره عکس فرش هریس برگزار می شود

اولین دوره جشنواره عکس فرش هریس، "هنر ایرانی ،شهره جهانی " در هریس برگزار می شود.
اولین دوره جشنواره عکس فرش هریس برگزار می شود

اولین دوره جشنواره عکس شهرستانی با موضوع  "فرش هریس، هنر ایرانی،شهره جهانی "  و در بخش جنبی با موضوع "طبیعت زیبای شهرستان هریس "به دو صورت حرفه ای و تلفن همراه برگزار می شود.

بر اساس فراخوان منتشر شده ؛ در بخش  اصلی /حرفه ای ؛عکسهایی به بخش رقابت و قضاوت راه خواهند یافت که با دوربین حرفه ای ثبت شده باشند و آثار ارسالی باید دارای عنوان و درج زمان و مکان باشد.

همچنین در بخش غیر حرفه ای  /تلفن همراه ؛ هرشرکت کننده می تواندبا ثبت 8 قطعه عکس  با تلفن همراه خود و منطبق با موضوع جشنواره، در این رقابت حضور داشته باشد.

علاقمندان تا 28 آذر ماه جاری فرصت دارند ، آثار بصری و هنری خود را به صورت حضوری یا از طریق پست ، به دبیرخانه جشنواره واقع در هریس ، بلوار شهدا ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هریس تحویل دهند.

بر اساس مقررات جشنواره ؛ شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد و رایگان بوده و محدودیت سنی ندارد، کیفیت عکسهای گرفته شده با گوشی تلفن همراه نباید کمتر از 8 مگاپیکسل باشد.

 هر عکاس می تواند در هر کدام از بخشهای اصلی و جنبی حداکثر 8 قطعه  تک عکس و یک مجموعه عکس (4 تا 6 )قطعه عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

اولین جشنواره عکس شهرستانی فرش هریس  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و  با مشارکت عکاسان شهرستان برگزار خواهد شد و در دهمین روز از دیماه 98 با برگزاری مراسمی به کار خود پایان خواهد داد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید