نمایش جزییات خبر
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳

هیئت بازخوان جشنواره تئاتر معلولین بوشهر معرفی شدند

با حکم دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر معلولین بوشهر داوران هیئت بازخوان جشنواره معرفی شدند.
هیئت بازخوان جشنواره تئاتر معلولین بوشهر معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، سهیلا اشجع با اعلام این خبر افزود: شانزدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر در دو بخش صحنه ای و خیابانی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه فراخوان این جشنواره در آبان ماه سال 98 منتشر شده، افزود: 21 اثر از سراسر استان تا پایان مهلت مقرر به دبیرخانه ارسال شده است.

اشجع هیئت بازخوان جشنواره را متشکل از غلامحسین دریانورد، شاهرخ قاسمی و شهرزاد شاکردرگاه بیان کرد و عنوان داشت: بر اساس گاه شمار جشنواره نتایج این بخش پایان آذرماه سال جاری اعلام خواهد شد. 

وی اظهار کرد: بازبینی آثار از 20 بهمن ماه آغاز و نتایج این بخش 25 بهمن ماه به گروه ها اطلاع داده می شود.

اشجع تصریح کرد: بخش نهایی جشنواره در پلاتوهای مجموعه تئاتر شهر بوشهر با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان برگزار خواهد شد.

دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر معلولین بوشهر خاطرنشان کرد: پرداختن به مسائل تربیتی و آموزشی هنر نمایش و نقش مؤثر و ارزشمند آن در توانمند‌سازی افراد معلول و کارکرد اجتماعی آن بویژه ارتقای سطح آگاهی عمومی‌، انتقال مفاهیم به مخاطبین با تاکید برتغییر نگرش جامعه‌، پیشگیری از گسترش فرهنگ ناتوانی و ایجاد ارتباطی هماهنگ‌، تاثیر گذار‌، متقابل و پویا‌، بدور از‌ تفاوت‌ها و محدویت‌های فیزیکی و بیانی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

گفتنی است آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر 16 اسفندماه برگزار خواهد شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: هیئت بازخوان جشنواره تئاتر معلولین بوشهر معرفی شدند
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید