نمایش جزییات خبر
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱

کنسرت بهنام بانی در بوشهر برگزار شد

کنسرت بهنام بانی به مدت دو شب در بوشهر برگزار شد.
کنسرت بهنام بانی در بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون هنری و سینمایی اداره کل در این ارتباط گفت: این کنسرت در تاریخ های 13 و 14 آذر ماه طی چهار سانس به همت موسسه فرهنگی هنری سرایش مهر لیان به مدیر مسئولی حسین لاله رخ در تالار بزرگ لیان بوشهر برگزار شد.

محمدحسین زندویان بیان داشت: گروه بهنام بانی برای سومین بار است که به بوشهر سفر کرده و به اجرای برنامه پرداخته است.

وی برگزاری کنسرت ها را یکی از برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب طرح نشاط اجتماعی بیان کرد و افزود: برنامه های مختلف فرهنگی و هنری جمعی شاد از الزامات جامعه است زیرا پویایی و شادابی به همراه دارد.

زندویان عنوان کرد: اجرای کنسرت در حمایت از هنرمندان و ایجاد انگیزه و نشاط اجتماعی در جامعه نقش موثری دارد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: در ادامه برگزاری این برنامه و طی جدول تعیین شده شورای موسیقی استان، کنسرت سینا درخشنده و گروه هما در روزهای آینده آذر ماه برگزار خواهد شد.

گفتنی است بهنام بانی در این کنسرت قطعه های همچون "عاشقم کرده"، "این عشقه"، "اخماتو وا کن"، "من یه دیوونم"، "همه دنیام"، "فکر من نباش"، "ماه عسل"، "دل نکن"، "قرص قمر"، "وای دل بی قرارم" و "فقط برو" را اجرا کرد.

بهنام بانی در ۱۱ مهر ماه ۱۳۶۶ در شهر دامغان از توابع استان سمنان بدنیا آمد. وی یکی از خوانندگان پاپ ایران است که دوران نوجوانی خود را نزد استادان مجرب همچون محمد نوری به یادگیرى موسیقى پرداخت و فعالیت خود را از سال ۸۵ در شاهرود با گروه روژان آغاز کرد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: کنسرت بهنام بانی در بوشهر برگزار شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید