نمایش جزییات خبر
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۹

فراخوان چهارمین جشنواره فیلم کوتاه چراغ در کردستان اعلام شد

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان از اعلام فرآخوان چهارمین جشنواره فیلم کوتاه چراغ در راستای حمایت ازفیلمسازان استان و تولید آثار مبتنی بر مفاهیم ارزشی در بخش های فیلم کوتاه داستانی، مستند و فیلمنامه خبر داد.
فراخوان چهارمین جشنواره فیلم کوتاه چراغ در کردستان اعلام شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، علی عباس داوودنیا اظهار کرد: سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان  در راستای  حمایت از فیلمسازان استان و تولید آثار مبتنی بر مفاهیم ارزشی  چهارمین جشنواره فیلم کوتاه چراغ را در بخش های فیلم کوتاه داستانی، مستند و فیلمنامه برگزار می کند.

وی با اشاره به موضوعات جشنواره عنوان کرد: آثار با موضوع آزاد و موضوع ویژه با محوریت، آسیب های اجتماعی درکردستان، موانع توسعه اقتصادی کردستان، شهدای مهاجر و انصار کردستان، شکست محاصره تبلیغاتی دشمن"فرجام برجام"، ماهیت شوم جریانات تکفیری، اقتصاد مقاومتی _ تولید و اشتغال، سبک زندگی ایرانی _اسلامی، حمایت از کالای ایرانی-امید آفرینی، تهدیدها و فرصت های فضای مجازی، بسیج شجره طیبه و دستاوردهای بسیج در چهلمین سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی اربعین حسینی از جمله موضوعات چهارمین جشنواره فیلم کوتاه چراغ در کردستان است.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با بیان اینکه کلیه فیلم سازان استان کردستان مجاز به شرکت در این جشنواره می باشند، افزود: حداکثر زمان فیلم های ارسالی  ۳۰ دقیقه است و محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی در بخش های مختلف جشنواره وجود ندارد.                                                                                                       

داوودنیا همچنین گفت: در بخش فیلم نامه ضرروی است یک نسخه از متن اصلی بر روی لوح فشرده در فایلی با فرمت word به همراه فرمت Pdf آن ٬ با فونت  «یاقوت » و سایز 14 بر روی ورقه A4 به دبیرخانه جشنواره ارسال شود. داوونیا به گاه شماره جشنواره نیز اشاره و اضافه کرد: آخرین مهلت ارسال آثار تا ۱۵ دی ماه سال جاری اعلام شده است و زمان داوری آثار نیز به پایان دی ماه موکول خواهد شد.

وی از علاقه مندان به شرکت در این جشنواره خواست جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سنندج _ میدان بسیج _ مجتمع فرهنگی و هنری فجر  _ طبقه اول اداری سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان مراجعه نمایند.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: فراخوان + جشنواره استانی + فیلم کوتاه + چراغ + کردستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید