نمایش جزییات خبر
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۴

راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره منطقه‌ای شعر صلح، دوستی و امید در خراسان شمالی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: تلاش برای راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره منطقه‌ای شعر صلح، دوستی و امید در این استان در دستور کار قرار می گیرد.
راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره منطقه‌ای شعر صلح، دوستی و امید در خراسان شمالی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ ؛ محسن نجات، در آیین اختتامیه نخستین جشنواره منطقه‌ای شعر صلح، دوستی و امید که در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد برگزار شد، افزود: آنچه امروز برای نخستین بار اتفاق افتاده، حرکتی جریان ساز در راستای دیپلماسی فرهنگ بشر دوستی خواهد بود، فرهنگی متعالی که در راستای انسان دوستی و فرهنگی ارزشمند با پیشینه تاریخی می درخشد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر مفتخر است علاوه بر رسالت امداد رسانی، رسالتی عظیم بر شانه دارد که همانا بحث‌های اجتماعی و فرهنگی است و رویکرد رو به جلو فرهنگ سازی است که این رسالت را حساس‌تر می کند.

نجات با بیان اینکه جمعیت هلال احمر با این حرکت بشردوستانه و با تفکری جریان ساز به دنبال فعالیت‌های خود است، اظهارداشت: بنا به گفته رهبری که هر اندیشه ای در قاب هنر نگُنجد، ماندنی نیست؛ قطعا نگاه بلند و استفاده از ابزارهای هنری در دستور کار ما قرار دارد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی بیان کرد: قطعا شعر یک ابزار هنری زیبا، رسا و نافذ است و برگزاری این جشنواره به میزبانی خراسان شمالی یک فرصت ویژه و بی‌بدیل برای استان فراهم کرده تا بتوانیم در راستای ارتقای فرهنگ عمومی گام برداریم.

وی ضمن تقدیر از همکاری شایسته و مدبرانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری این جشنواره و هم افزایی در جهت تعامل دوسویه، ابراز امیدواری کرد دبیرخانه دائمی جشنواره در استان ایجاد شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید