نمایش جزییات خبر
۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۶

در ادامه شفاف سازی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ دستورالعمل صدور مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد هنری منتشر شد

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سیاست های شفاف سازی خود دستورالعمل صدور مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد هنری را بعد از مراحل کارشناسی منتشر کرد.
در ادامه شفاف سازی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ دستورالعمل صدور مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد هنری منتشر شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این دستورالعمل در اجرای مصوبه مورخ 97/6/4 شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در ادامه انتشار اطلاعیه مورخ 97/8/19 درباره ساماندهی و خدمات این وزارتخانه منتشر شده است.

بنابراین گزارش، این دستورالعمل به منظور اجرای دقیق مرحله دوم از کلان برنامه شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مبنای عملکرد اجرای کلان برنامه پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارتخانه به شمار می آید.

این دستورالعمل در 9 بند تدوین و ابلاغ شده و از تاریخ تصویب لازم الاجرا است و از این پس تمامی مقررات، دستور العمل ها و شیوه نامه های قبلی مرتبط با موضوع آن ملغی شده و صدور مجوزها مطابق با دستورالعمل حاضر انجام می شود.

یادآور می شود هرگونه تغییر در مفاد این دستورالعمل منوط به طی فرآیند فنی و حقوقی لازم از مبادی قانونی ذیربط (دفتر نوسازی و تحول اداری و دفتر حقوقی و مالکیت فکری) و با تایید شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) خواهد بود.

متن دستورالعمل صدور مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد هنری از لینک زیر قابل دسترسی است:

 

دستورالعمل صدور مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد هنری

 

گردش کار صدور مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد هنری
 


اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید