نمایش جزییات خبر
در پی استمرار معافیت مالیاتی فعالیت‌های فرهنگی؛
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۸

مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی از صالحی قدردانی کرد

مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران با انتشار متنی از تلاش‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری از حذف معافیت‌های مالیاتی اصحاب و فرهنگ قدردانی کرد.
مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی از صالحی قدردانی کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پس از حذف مجدد معافیت‌های مالیاتی فعالیت‌های حوزه فرهنگ و هنر که با ورود مستقیم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به موضوع صورت گرفت، اعضای مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران با انتشار متنی از تلاش‌های سید عباس صالحی در این امر قدردانی کردند.

در قسمتی از متن اعضای مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران آمده است:

«چندی نیست که جامعه موسیقی از پس لرزه‌های تصویب قانون «ده درصد» رهایی یافته و بدین امید که سال آینده این طرح از لایحه دولت حذف می‌شود، خود را خوشنود جلوه می‌دهد که به ناگاه موضوع حذف معافیت‌های مالیاتی سر باز کرد. بی‌تردید این حرکت در راستای همان زخم گذشته است که اینک به چرک نشسته و لازم به توضیح نیست که اگر این پیشنهاد به بار می‌نشست، هنر موسیقی با صدایی رسا غزل خداحافظی را می‌خواند.

بدین وسیله مجمع صنفی تولید کنندگان آثار موسیقی از تیزبینی و درایت حضرتعالی و تلاش‌هایتان در استمرار معافیت‌های مالیاتی فعالان حوزه موسیقی، قدردانی می‌کند. توقع برآن است که همواره مددرسان اهل هنر به عنوان سکان‌دار این کشتی پُرتلاطم باشید و تا چنان باشد دست گرم شما را به یاری می‌فشاریم و سپاسگزار توجه‌تان خواهیم بود.

شما با عنایت و پیگیری بر این موضوع، نشان دادید که «بر مدارهمدلی» بودن تنها راه رستگاری در این حوزه است و ما نیز بر همین اعتقاد خواهیم ماند. گام‌هایتان استوار و دستانتان یاری‌گر باد.»

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید