نمایش جزییات خبر
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷

با ارسال متنی صورت گرفت؛ قدردانی مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی از صالحی برای استمرار معافیت های مالیاتی

مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران با انتشار متنی از تلاش های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری از حذف معافیت های مالیاتی اصحاب و فرهنگ قدردانی کرد.
با ارسال متنی صورت گرفت؛ قدردانی مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی از صالحی برای استمرار معافیت های مالیاتی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران با انتشار متنی از تلاش های سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری از حذف معافیت های مالیاتی اصحاب و فرهنگ  قدردانی کردند

در متن اعضای مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران آمده است:

«به نام آنکه از شدت روشنایی،پنهان است

جناب آقای دکتر سید عباس صالحی / وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

با سلام

همانگونه که مستحضر هستید، چندی نیست که جامعه موسیقی از پس لرزه های تصویب قانون «ده درصد» رهایی  یافته و بدین امید که سال آینده این طرح از لایحه دولت حذف می  شود، خود را خوشنود جلوه می دهد که به ناگاه موضوع حذف معافیت های مالیاتی سر باز کرد. بی تردید این حرکت در راستای همان زخم گذشته است که اینک به چرک نشسته و لازم به توضیح نیست که اگر این پیشنهاد به بارمی نشست، هنر موسیقی با صدایی رسا غزل خداحافظی را می خواند.

بدین وسیله مجمع صنفی تولید کنندگان آثار موسیقی از تیزبینی و درایت حضرتعالی و تلاش هایتان در استمرار معافیت های مالیاتی فعالان حوزه موسیقی، قدردانی می کند. توقع برآن است که همواره مددرسان اهل هنر به عنوان سکان دار این کشتی پُرتلاطم باشید و تا چنان باشد دست گرم شمارا به یاری می فشاریم و سپاسگزار توجه تان خواهیم بود.

شما با عنایت و پیگیری بر این موضوع ،نشان دادید که «بر مدار همدلی »بودن تنها راه رستگاری در این حوزه است و ما نیز بر همین اعتقاد خواهیم ماند. گام هایتان استوار و دستانتان یاری گر باد

با احترام و تحیتی دوباره / مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی»

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید