نمایش جزییات خبر
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۸

انجمن مد و لباس استان ایلام تشکیل شد

اعضای اصلی انجمن مد و لباس استان انتخاب شدند.
انجمن مد و لباس استان ایلام تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، با هدف حفظ هویت ارزش های ایرانی اسلامی و ارتقای سطح کمی و کیفی آثار و با توجه به الگوهای بومی و محلی، انجمن مد و لباس استان ایلام تشکیل شد.

عبدالحسین رحمتی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای سیاست های کلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین با هدف برنامه ریزی، همکاری و هماهنگی بین فعالان مد و لباس و متولیان استانی، نخستین انجمن مد و لباس استان ایلام شکل گرفت.

وی در خصوص اهداف تشکیل این انجمن بیان کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی و نشست های علمی به منظور ارتقا سطح علمی طراحان مد و لباس، برگزاری جشنواره های مد و لباس در سطح استان و در بخش های تخصصی، اقوام، حجاب و عفاف و...، تلاش در راستای جمع آوری طرح ها و آثار تولید شده استان در گذشته که دارای ارزش معنوی و هنری می باشند، از دیگر اهداف تشکیل این انجمن است.

وی ایجاد بانک اطلاعاتی مد و لباس استان را از اهداف اصلی این انجمن برشمرده و افزود: پس از رای گیری اعضای اصلی انجمن مد و لباس استان طی جلسه ای به ترتیب آرا انتخاب شدند:

1.فاطمه احمدی

2.لیلا زینی وند

3.اسما یوسف زاده

4.زینب رضایی

5.صبا حیدری

به گفته وی، اکنون شش انجمن هنرهای تجسمی، سینمای جوان، خوشنویسی، موسیقی، نمایش و شعر در استان فعالیت داشته که با تشکیل انجمن مد و لباس تا پایان دی ماه جاری به هفت انجمن افزایش خواهد یافت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید