نمایش جزییات خبر
۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۵:۴۲

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درقم اعلام کرد:خدمات فرهنگی دولت دهم گسترده و بیش ازگذشته است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از گستردگی خدمات فرهنگی دولت دهم درحوزه های مختلف از جمله مطبوعات، کتاب، تولید محتوای فرهنگی و سایر خدمات خبر داد و گفت: خوشبختانه با اهتمام ویژه دولت دهم به مقوله فرهنگ و هنر،امروز در سراسر کشور خدمات فرهنگی و هنری بطور عادلانه انجام می شود و مردم جای جای کشور از این خدمات بهره مندمی شوند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درقم اعلام کرد:خدمات فرهنگی دولت دهم گسترده و بیش ازگذشته است

به گزارش مرکز روابط عمومی،اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ،ˈسید محمد حسینیˈ روز سه شنبه  در حاشیه مراسم خطبه خوانی میلاد مسعود حضرت معصومه(س) افزود: بیان این خدمات گسترده مجال زیادی می طلبد که در فرصت های پیش رو تبیین خواهد شد.
عضو کابینه دولت دهم همچنین با اشاره به دهه کرامت این دهه را فرصت خوبی برای اجرای برنامه های فرهنگی متناسب با معارف اهل بیت(ع) دانست و ابراز امیدواری کرد این برنامه ها هر سال از نظر کمی و کیفی ارتقا یابد.
حسینی هنرهای تجسمی، شعر، ادبیات و سایر هنرها را از جمله آثار ارایه شده در نمایشگاه های دهه کرامت ذکر کرد و افزود: خوشبختانه ظرفیت کار در زمینه فرهنگ اهل بیت(ع) در دهه کرامت زیاد است و هنرمندان باید از این فرصت استفاده کنند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه از تشکیل بنیاد فرهنگی امام رضا(ع) خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تشکیل این بنیاد اقدامات مستمری در زمینه فرهنگ رضوی انجام شود.
حسینی گفت: برگزاری هفته های رضوی از پنج ماه قبل در سطح کشور آغاز شده و درحال برگزاری است که امیدواریم این گسترش فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در طول سال همواره صورت گیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی روز سه شنبه به منظور شرکت در چند برنامه فرهنگی و هنری به استان قم سفر کرده است.

شرکت در آیین افتتاحیه جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و ششمین جشنواره کریمه اهل بیت(س) از جمله برنامه وزیر ارشاد به استان قم است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید