نمایش جزییات خبر
۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه کرامت حضرت معصومه (س) درقم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در نمایشگاه کرامت حضرت معصومه (س) در قم از بخش های مختلف آن دیدن کرد.
بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه  کرامت حضرت معصومه (س) درقم

به گزارش مرکز روابط عمومی،اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، " سید محمد حسینی "‌روز سه شنبه -امروز-  در حاشیه آیین افتتاحیه دهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و ششمین جشنواره کریمه اهل بیت(س) با حضور در این نمایشگاه از نزدیک در جریان روند جزئیات و فعالیت های ارائه شده در نمایشگاه قرار گرفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از بازدید ازنمایشگاه ضمن تشکر و قدردانی از دست اندرکاران این نمایشگاه آن را بسیار جالب و دلنشین عنوان کرد .

"سید محمد حسینی "‌اظهار داشت:درباره مقام ،منزلت جایگاه و ابعاد شخصیتی و وجودی ائمه معصومین (ع) و خاندان ایشان هرچه  تلاش شود باز هم جای کار و فعالیت وجود دارد.

وی در ادامه به توهین به شخصت نبی اکرم (ص) از سوی رژیم صهیونیستی و آمریکایی با ساخت فیلم موهن اشاره و ضمن محکوم کردن مجدد این عمل سخیف،تصریح کرد: در این برهه حساس باید برای معرفی چهره پیامبر(ص) و معارف و آموزه های دینی با استفاده از ظرفیت های موجود بویژه ابزار فرهنگی و هنری تلاش شود.  

نمایشگاه کریمه اهل بیت (س) به همت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در صحن جواد‌الائمه(ع) حرم حضرت معصومه(س) برگزارشده است.
معرفی شخصیت‌ حضرت معصومه(س)، عفاف و حجاب، کودک و نوجوان و دیگر موضوعات فرهنگی در نمایشگاه کریمه اهل بیت(ع) از جمله بخش های این نمایشگاه به شمار می آید. 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور شرکت در آیین افتتاحیه دهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و ششمین جشنواره کریمه اهل بیت (س) به استان قم سفر کرده است. 
جشن های دهه کرامت و دهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از امروز همزمان با سراسر کشور در 48 کشورجهان و 186 نقطه دنیا آغاز می شود.
حرمین مطهر حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، سالانه پذیرای میلیون ها عاشق و دلسوخته ای است که از سراسر کشور رنج سفر را به جان می خرند تا در این دو مکان مقدس شرف حضور یابند و این خود سرمایه عظیمی است که ایران اسلامی از آن برخوردار است و به خود می بالد.
شایان ذکر است آیین اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) همزمان با شب ولادت آن امام همام در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
افتتاحیه دهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و ششمین جشنواره کریمه اهل بیت(س)شرکت در آیین گشایش جشنواره رضوی کودک و نوجوان در کانون پرورشی فکری کودک و نوجوان استان قم نیز از دیگر برنامه سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به قم است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید