نمایش جزییات خبر
۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۴:۰۷

سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد:برنامه های یکساله معاونت امور فرهنگی را عملیاتی خواهیم کرد

سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهمترین اولویت کاری خود را پس از تصدی این پست، عملیاتی کردن برنامه های یکساله این معاونت عنوان کرد.
سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد:برنامه های یکساله معاونت امور فرهنگی را عملیاتی خواهیم کرد
به گزارش مرکز روابط عمومی،اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،ˈعلی اسماعیلیˈ شب گذشته در حاشیه برگزاری نخستین همایش ملی روز شعر و ادب - بزرگداشت استاد شهریار - در گفت وگو با خبرنگاران و در پاسخ به اینکه مهمترین برنامه و اولویت های آتی این معاونت چیست، گفت: بدنبال عملیاتی کردن برنامه های یکساله مجموعه از جمله برگزاری برنامه هایی همچون هفته کتاب، جایزه کتاب سال، جایزه جلال احمد، پروین اعتصامی، نمایشگاه های استانی و بین المللی خواهیم بود.
وی در مورد ضرورت تشکیل کار گروه کاغذ در وزارت ارشاد نیز گفت: این وزارتخانه مسوول تامین کاغذ در کشور نیست، اما این امر نیز بدان معنا نیست که وزارت ارشاد تلاشی در این راستا انجام ندهد. وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز اقداماتی در این خصوص انجام داده است.
اسماعیلی ادامه داد: اتحادیه های چاپخانه داران، ناشران، مجامع و تشکل ها نیز نظرات خوبی دارند که بطور یقین در کاهش بحران کاغذ موثر خواهد بود.
سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد با تاکید بر تلاش کار گروه کاغذ برای رصد مشکلات و کاهش قیمت این کالای ضروری در کشور، افزود: سعی ما در جهت حمایت از ناشران، مطبوعات و نشر مکتوب است.
سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد در مورد برگزاری نشست رسانه ای خود نیز گفت: در نخستین فرصت این نشست را برگزار خواهیم کرد.
نخستین همایش روز ملی شعر و ادب با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شماری از مدیران فرهنگی و جمعی از شاعران در تالار وحدت برگزار شد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید