نمایش جزییات خبر
۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۱۳:۴۹

وحدت و حضور ملت در صحنه توطئه های دشمنان را خنثی می کند

نماینده ولی فقیه در کرمان با اشاره به توطئه های متعدد دشمنان گفت: آنچه که توطئه های دشمنان را خنثی می کند وحدت و حضور ملت در صحنه است.

نماینده ولی فقیه در کرمان با اشاره به توطئه های متعدد دشمنان گفت: آنچه که توطئه های دشمنان را خنثی می کند وحدت و حضور ملت در صحنه است.

حجت الاسلام سید یحیی جعفری در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان با تاکید بر لزوم حفظ ارزشهای دینی گفت: عاشورا یکی از مهمترین آموزه های دینی را برای مسلمانان در بر دارد و مردم باید در این روز تدبیر کنند. وی ادامه داد: دشمنان می خواهند به ارزشهای اسلامی ضربه بزنند و سال گذشته هم دشمنان و عده ای از عوامل داخلی در روز عاشورا به نظام و مقدسات توهین کردند اما با حرکت هوشیارانه مردم مواجه شدند. خطیب جمعه کرمان در ادامه بر اتحاد مردم و حضور انها در صحنه ها تاکید کرد و گفت: این حضور حرکتهای دشمنان را خنثی می کند و باید ادامه یابد. وی در ادامه تصریح کرد: مردم باید همواره هوشیاری خود را در مقابل توطئه های مختلف حفظ کنند زیرا دشمن دست از توطئه بر نخواهد داشت. امام جمعه کرمان اضافه کرد: امروز در مقابل عاشورا وظیفه حفظ ارزشها را داریم و باید راه دین ادامه یابد. وی تصریح کرد: یکی از مهمترین شاخصهای انقلاب اسلامی وحدت بین حوزه و دانشگاه است و در این راستا باید این حرکت تداوم یابد. شرکت کنندگان در نماز جمعه کرمان با سر دادن شعار جنایت تروریستها در تاسوعای چابهار را محکوم کردند.

کرمان
اشتراک در
کلیدواژه ها: وحدت و حضور ملت در صحنه توطئه های دشمنان را خنثی می کند
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید