نمایش جزییات خبر
۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد استان گلستان شد

"سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور شرکت در همایش بین المللی هنرهای تجسمی جوانان وارد شهرستان گرگان مرکز استان گلستان شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد استان گلستان شد

به گزارش مرکز روابط عمومی ،اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،"سید محمد حسینی " در بدو ورود به فرودگاه گرگان مورد استقبال گرم استاندار،مدیر کل ارشاد و جمعی از مسوولان محلی استان گلستان قرار گرفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است ضمن شرکت در آیین گشایش نوزدهمین جشنواره بین المللی هنری های تجسمی جوانان در این جشنواره به ایراد سخن بپردازد.

تجدید میثاق با شهدای گل گون کفن و گرانقدر جنگ تحمیلی گرگان و ادای احترام به مقام شامخ آنها ،دیدار با هنرمندان و مسوولان استان از جمله برنامه های سفر یکروزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان گلستان است.

به گفته غلامرضا منتظری، دبیر نوزدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان ، در این جشنواره 300هنرمند جوان 16تا25ساله از 32استان کشور و 37 هنرمند از 19کشور جهان و 34 داور برجسته در رشته های نقاشی ،عکاسی،طراحی،طراحی پوستر،نگارگری،خوشنویسی،پوسترسازی،حجم و کاریکاتور حضور دارند.

وی همچنین از رشد کمی و کیفی  در رشته های هنر و سطح آموزش کارگاههای آموزشی در این دوره از جشنواره خبرداد.

 مدیر کل ارشاد استان گلستان یادآور شد: این جشنواره 14 تا 17 شهریور ماه سالجاری در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود و هنرمندان طی دو روز با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
منتظری اظهار داشت:براساس تصمیمات اتخاذ شده برای 5 سال آینده نیز این رویداد بین المللی در گلستان برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد :آیین اختتامیه این جشنواره نیز 17 شهریور ماه در همین تالار برگزار می شود.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید