نمایش جزییات خبر
۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۸

رتبه نخست ارزیابی مراکز فرهنگی به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شمیرانات رسید

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات توانست با کسب 818 امتیاز در آبان ماه امسال خود را به رتبه نخست ارزیابی مراکز فرهنگی برساند و به عنوان اداره برتر معرفی گردد.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات توانست با کسب 818 امتیاز در آبان ماه امسال خود را به رتبه نخست ارزیابی مراکز فرهنگی برساند و به عنوان اداره برتر معرفی گردد.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات توانست با کسب 818 امتیاز در آبان ماه امسال خود را به رتبه نخست ارزیابی مراکز فرهنگی برساند و به عنوان اداره برتر معرفی گردد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران این نخستین بار است که این اداره موفق به کسب رتبه اول در بین 9 اداره شهرستان های استان تهران گردید و توانسته عنوان اداره برتر را نصیب خود کند. حجه الاسلام والمسلمین ناصر وکیلی سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شمیرانات ضمن ارزشمند خواندن این رتبه آنرا نویدی برای موفقیتهای آینده اداره خواند و گفت : با همت و همدلی که کارکنان ما از خود نشان داده اند یقین دارم که روحی نو در کالبد اداره دمیده شده و این سرآغازی برای پیشرفتهای دیگر در کلیه عرصه های فرهنگی این اداره خواهد بود. وی همچنین افزود : تلاش کارکنان اداره ما و همکاریهای صمیمانه اداره کل ارشاد استان تهران در این راستا توانست ما را به اهداف نهایی برساند. لازم به ذکر است پس از اداره ارشاد شمیرانات ، اداره های ارشاد شهرتهران و شهر ری به ترتیب هر یک با 811 امتیاز و 744 امتیاز به عنوان ادارات دوم و سوم در سطح استان شناخته شده اند.

اشتراک در
کلیدواژه ها: رتبه نخست ارزیابی مراکز فرهنگی به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شمیرانات رسید
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید