نمایش جزییات خبر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱

رونمایی از کتاب های شاعران بردسیری در هفته کتاب

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری اداره کتابخانه های عمومی و گالری کتاب پدربزرگ، آئین رونمایی از کتاب های شعر دو تن از شاعران بردسیری، لیلا ایزدپناه و نصرت خسروی را برگزار کرد.
رونمایی از کتاب های شاعران بردسیری در هفته کتاب

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، در این مراسم  حجت الاسلام کرمانی، امام جمعه بردسیر با گرامیداشت هفته کتاب گفت: کتاب به عنوان دوستی بدون توقع است و  ترویج کتاب و کتاب‌خوانی و توسعه کتاب‌خوانی از ضروریات جامعه  و زیر بنای توسعه فرهنگی است.

رضا رجایی نژاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن تشکر از حضور مسوولان شهرستان به دلیل  حضورشان گفت: ارتقا و افزایش سطح دانش افراد در پی مطالعه و کتاب خوانی به دست خواهد آمد و بدون شک جامعه را از آسیب های اجتماعی مصون نگه خواهد داشت .

وی افزود:  ترویج کتاب و کتابخوانی یکی از راه های توسعه فرهنگی و  آگاهی بدست آمده از مطالعه  باعث تعالی جامعه و مرتفع نمودن بخش  زیادی از مشکلات در کشور می‌شود .

درپایان از کتاب« خیال سبز» لیلا ایزدپناه وکتاب«شهر عشاق» نصرت خسروی رونمایی شد.

این مراسم با حضور  امام جمعه، معاون فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی ،  جمعی از مسوولان ادارات ونهادهای دولتی و هنرمندان در محل گالری کتاب پدر بزرگ شهرستان بردسیر برپاشد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید