نمایش جزییات خبر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۳

نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی با حضور کاراندیش گشایش یافت

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور علی‌اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس، و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی دیگر از مسئولان این وزارتخانه،‌ وزارت صنعت، معدن و تجارت، برخی نمایندگان مجلس و روسای اتحادیه‌ها آغاز به کار کرد.
نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی با حضور کاراندیش گشایش یافت

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی امور مجلس و استان ها به نقل از ایراسین، علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی، امور مجلس، و استان‌ها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در خصوص معافیت‌های مالیاتی حوزه فرهنگ و کاهش میزان مالیات بر ارزش افزوده تجهیزات و محصولات چاپی گفت: ما در وزارت فرهنگ تمام تلاش خود را در همراهی با دغدغه های جاری در حوزه چاپ را به کار می بندیم.

وی افزود: حل نهایی این مشکل منوط به رسیدن به تعامل و توافق با دستگاه های مالیاتی کشور خواهد بود.

کاراندیش همچنین درباره مشکلات مربوط به حوزه‌های ماشین‌آلات و سایر مناسبات فنی چاپ و دریافت تسهیلات مربوط به حوزه‌های صنعتی چاپ گفت: تصویب لایحه دولت درباره واگذاری کلیه امور صنعتی و فنی چاپ از وزارت فرهنگ به وزارت صنعت در کمیسیون‌های فرهنگی و صنعت مجلس شورای اسلامی می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به حوزه ماشین آلات وابسته به چاپ و بسته بندی را حل کند.

وی افزود: از نمایندگان حاضر در این نمایشگاه خواستیم تا در رفع این دغدغه مهم با تسریع در تصویب این لایحه در مجلس شورای اسلامی به ما کمک کنند.

در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی،‌ بیش از ۴۴۵ شرکت ‌کننده داخلی و خارجی از ایران و ۱۲ کشور دیگر حضور دارند. شرکت‌های خارجی از کشورهای  ایتالیا،‌ سوئد، آلمان،‌ فرانسه،‌ چین،‌ ترکیه و کره‌جنوبی در این نمایشگاه حضور یافته اند. این نمایشگاه تا روز دوشنبه ۱۱ آذر برقرار است.

 

روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید