نمایش جزییات خبر
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴

برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب دفاع مقدس در بندرعباس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب دفاع مقدس 23 الی 29 آذر ماه در مصلی بندرعباس خبر داد.
برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب دفاع مقدس در بندرعباس

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در نشست کمیته فرهنگی نمایشگاه دفاع مقدس گفت : این برنامه با مشارکت موسسه نمایشگاه های کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سپاه امام سجاد (ع) استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مدت یک هفته برگزار می شود.

وی به تعداد ناشران در این نمایشگاه اشاره کرد : بر اساس هماهنگی صورت گرفته با موسسه نمایشگاه های کتاب کشور ، 150 ناشر تخصصی حوزه دفاع مقدس حضور خواهند داشت که این نمایشگاه در نوع خود برای اولین بار در استان هرمزگان برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به معرفی برنامه های بخش جنبی نمایشگاه پرداخت و بیان کرد : با توجه به حضور اقشار مختلف و به ویژه خانواده ها ، کودکان و دانش آموزان برنامه های متنوع فرهنگی – هنری با موضوع دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت در نظر گرفته شده است.

کمالی زرکانی اضافه کرد : از جمله مهمترین برنامه های بخش جنبی نمایشگاه عکس دفاع مقدس ، اجرای تئاتر خیابانی در مجموعه نمایشگاه ، مسابقه نقاشی روایتگری جنگ ، پخش فیلم های مستند و کوتاه جنگ و دفاع مقدس ، نمایشگاه عفاف و حجاب و مهدویت ، شب شعر خاطره گویی رزمندگان ، رونمایی از کتاب های دفاع مقدس استان و ... می باشد.

وی به رویکرد فرهنگی نمایشگاه کتاب دفاع مقدس اشاره کرد و گفت : برنامه های فرهنگی نمایشگاه به گونه ای برنامه ریزی شده است که در راستای حفظ ارزش های دفاع مقدس ، فرهنگ ایثار و شهادت و گام دوم رهبری باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اشتراک در
کلیدواژه ها: برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب دفاع مقدس در بندرعباس
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید