نمایش جزییات خبر
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸

نخستین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان به اختتامیه رسید

اختتامیه نخستین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان و سومین نشست هم اندیشی مطبوعات با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
نخستین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان به اختتامیه رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، اختتامیه نخستین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان سه شنبه دوازدهم آذرماه و از ساعت 15 در سالن سینما فرهنگ ایلام برگزار می شود.

یونس قیطانی معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: این نشست با حضور مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ایلام، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و اصحاب رسانه و مطبوعات استان برگزار می شود.

وی افزود: ۱۲۰ اثر به دبیرخانه نخستین دوره برگزاری جشنواره فصلی مطبوعات از سوی اصحاب رسانه این استان ارسال شده است و در اختتامیه این جشنواره از 8 نفر برگزیده در رشته های مقاله، خبر، تیتر، یادداشت و ... تجلیل خواهد شد، همچنین این تعداد اثر از سوی خبرنگاران رسانه های مختلف گروهی استان اعم از مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی اینترنتی ارسال شده است.

قیطانی ادامه داد: این جشنواره به منظور افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه محتوای رسانه‌ای برگزار و از تمامی روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه برای شرکت در این جشنواره دعوت شده است.

وی حمایت از تولیدکنندگان آثار رسانه‌ای، ارتقای کمی و کیفی آثار در بخش‌های مختلف و ایجاد رقابت سالم در بین اصحاب مطبوعات با توجه به برگزاری این جشنواره در فصل‌های مختلف سال برای تولید آثار فاخر را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

وی حمایت از تولیدکنندگان آثار رسانه ای و ارتقای کمی و کیفی آثار در بخش های مختلف و ایجاد رقابت سالم در بین اصحاب مطبوعات با توجه به برگزاری این جشنواره در فصل های مختلف سال برای تولید آثار فاخر را از اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد و گفت: زمینه های جشنواره در ۲ بخش آزاد شامل سرمقاله، مقاله و یادداشت، گزارش، مصاحبه و بخش ویژه شامل  آتش سوزی، سیل و  اربعین عنوان کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید