نمایش جزییات خبر
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸

آمادگی کامل برای برگزاری هرچه بهتر و با شکوه تر هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب استانی جنوب کرمان را داریم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: آمادگی کامل برای برگزاری هرچه بهتر و با شکوه تر هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب استانی جنوب کرمان را داریم
آمادگی کامل برای برگزاری هرچه بهتر و با شکوه تر هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب استانی جنوب کرمان را داریم
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی در حاشیه بازدید از روند آماده سازی هفتمین نمایشگاه کتاب استانی جنوب کرمان اظهارداشت: تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه به کار گرفته ایم امیدوارم برگزاری این مهم رضایت مندی مردم و ناشران را به همراه داشته باشد.
وی با اشاره به روند آماده سازی هفتمین نمایشگاه کتاب جنوب کرمان تصریح کرد: تاکنون تمامی مراحل کار بخوبی انجام شده و غرفه ها آماده تحویل می باشند.
اسحاقی با بیان اینکه امسال برنامه های متفاوت تری نسبت به گذشته برگزار می شود، تصریح کرد: مهم ترین برنامه ای که هر سال برگزار می شود شبی در محضر قرآن است که با حضور قاریان برترکشوری، امسال نیز با حضور استاد علیزاده قاری برجسته بین المللی برگزار می شود.
وی تصریح کرد: امیدواریم مردم با حضوربی نظیر خود در این نمایشگاه بار دیگر میزان علاقمندی خود را به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به نمایش بگذارند و از این تفرجگاه فرهنکی به خوبی استفاده نمایند.
اسحاقی با یبان اینکه بیش از 20برنامه جنبی دراین نمایشگاه برگزار می شود، عنوان کرد: هر روز در بخش جنبی صبح ها برنامه کودک و نوجوان و بعد از ظهرها نمایش خیابانی، برنامه های فرهنگی، رونمایی کتاب، شب شعر، نشست های تخصصی علمی، اجرای برنامه های فرهنگی و غیره برگزار می شود.
وی با تاکید براینکه بنا داریم برنامه های بخش جنبی را بهتر از گذشته برگزار کنیم چرا که استقبال بسیار خوبی از این بخش می شود، افزود: علاقمندان می توانند هر روز از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر و بعد از ظهرها از ساعت 16 الی 21 شب از برنامه های بخش جنبی استفاده نمایند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان تصریح کرد: تمامی برنامه های بخش جنبی در بعد از ظهر با حضور مسئولان برگزار می شود و علاقمندان می توانند هر روز  از این برنامه ها در سالن جنبی استفاده نمایند.
گفتنی است هفتمین نمایشگاه کتاب استانی جنوب کرمان از دوشنبه 11 الی 16 آذر ماه در محل حسینیه شهداء بصورت صبح و عصر دایر می باشد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید