نمایش جزییات خبر
۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۷

پیگیر مطالبات فرهنگی مردم استان ایلام هستم

نشست اصحاب رسانه با امینی نماینده مردم ایلام در مجلس برگزار شد.
پیگیر مطالبات فرهنگی مردم استان ایلام هستم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ایلام، صبح امروز میزبان نشست خبری اهالی مطبوعات با سلام امینی نماینده مردم ایلام در مجلس بود.

سلام امینی نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان اینکه در شرایطی که تحریم اقتصادی به اوج خود رسیده است، دولت مکلف شد تا نرخ بنزین را افزایش دهد، گفت: دولت با تاخیر چند ساله در حدود شش سال، به یکباره قیمت بنزین را سیصد درصد افزایش داد، در مجلس به دنبال این هستیم که این موضوع تا حدی تعدیل شود و طرح آن هم به زودی تقدیم مجلس می شود.

وی اظهار کرد: اربعین یک موهبت الهی برای استان ایلام است، نزدیک به چهار میلیون ایاب و ذهاب داشتیم، علی رغم اینکه برخی ها تلاش کردند که مسیر زائران به ایلام ختم نشود اما باز هم مقصد اصلی زائران به سمت ایلام بود، هرچند اعتقاد دارم که اگر همه زائران از مرز مهران می گذشتند باز هم می توانستیم از آنها استقبال کنیم.

وی تاکید کرد: در طول این سه سال با وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدارها و گفتگوهایی داشتیم در این جلسه ها مطالبات هنرمندان و مردم را به طور جدی پیگیر بودیم و همین طور بحث تسهیل در راه اندازی پایگاه های رسانه ای و چاپخانه ها.

کرمی رییس خانه مطبوعات استان ایلام با اشاره به اینکه از جمله برنامه های مهم خانه مطبوعات دعوت از نمایندگان مردم استان در مجلس است تا عملکرد آنها توسط خبرنگاران بررسی شود، بیان کرد: خبرنگاران به دنبال توسعه و پیشرفت استان هستند و مطالباتی که پیوسته پیگیر می شوند در جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی بوده است.

وی تاکید کرد: اصلی تربن بحث در توسعه اقتصادی استان بحث اربعین است، در ایام اربعین مسئولین کشوری همگی به ایلام می آیند اما طرح مطالبات و خواست مردم استان به آنها منتقل نمی شود و فرصتی برای این مهم وجود ندارد.

ادامه این نشست به پرسش خبرنگاران و پاسخ های امنیتی نماینده مجلس اختصاص داشت. 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید