نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:
۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۹

بدون تردید نقش فرهنگ و هنر در اندیشه های قدسی نقش شکوه مندی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت:در مقطع خاصی از تاریخ انقلاب اسلامی هستیم که بدون تردید نقش فرهنگ و هنر در اندیشه های قدسی نقش شکوه مندی است.
بدون تردید نقش فرهنگ و هنر در اندیشه های قدسی نقش شکوه مندی است

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، آئین اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک 8 آذرماه با حضور شهرام کرمی، مدیرکل هنرهای نمایشی کشور، محمد جوروند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، پیمان جهانگیری، فرماندار شهرستان اندیمشک و جمعی از هنرمندان سراسر کشور در تالار خورشید شهرستان اندیمشک برگزار شد.

محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این جشنواره معنوی و باشکوه گفت:در مقطع خاصی از تاریخ انقلاب اسلامی هستیم که بدون تردید نقش فرهنگ و هنر در اندیشه های قدسی نقش شکوه مندی است

 جوروند افزود: جشنواره ها در این راستا بسیار مهم هستند و نقش این برنامه ها بر کسی پوشیده نیست کما اینکه طی سال های پس از انقلاب اسلامی این نقش پررنگ شده است. جشنواره های تئاتر به دلیل اینکه جمع همه هنرها است و  مخاطبان خاص و عام دارد نقش مهمی در تعالی جامعه دارند.

وی اظهار کرد: ۱۳۵نمایش از سراسر کشور به جشنواره سراسری تئاتر لاله های سرخ اندیمشک ارسال شده و که با بررسی کل آثار برگزیدگان از سوی داوران بازبین به مرحله نهایی جشنواره راه یافتند .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید