نمایش جزییات خبر
۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷

با حضور معاون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور؛ جلسه توجیهی رابطان رویداد فهما در خراسان شمالی برگزار می شود

جلسه توجیهی رابطان رویداد فهما در خراسان شمالی با حضور معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.
با حضور معاون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور؛ جلسه توجیهی رابطان رویداد فهما در خراسان شمالی برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی به نقل از خبرگزاری شبستان؛ مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: این جلسه با هدف ارائه راهکارهای سازنده در خصوص اجرای کارساز طرح فرهنگی «فهما» و یکپارچه سازی فعالیت های کانون‌های مساجد استان تشکیل می شود.

هاشم شیرازیان، در این رابطه همچنین گفت: این جلسه با حضور «حمیدرضا بنی اسدی» معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور و نیز مسئول کمیته پشتیبانی رویداد فهما برگزار می شود.

شیرازیان افزود: این جلسه شامگاه امشب، چهارشنبه 6 آذر ماه جاری در محل ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی برگزار خواهد شد.

وی افزود: «فهما»، مخفف فرهنگ و هنر مساجد ایران است که با طراحی و تدوین و لوگو سازی از سوی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به تمام استان ها ابلاغ شده و بر اساس آن کار تشکیلاتی قوت بیشتری می گیرد و تهیه بانک اطلاعاتی اقدامات و برنامه های فرهنگی و هنری در مساجد، آموزش فعالان و اعضای کانون ها و نیز یکپارچه سازی فعالیت ها در این کانون ها و ثبت آن در سایت بچه های مسجد، محقق خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید