نمایش جزییات خبر
۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰

دیدارمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با فرماندار گرمه

حسین فرخنده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با علیرضا گل حسنی فرماندار شهرستان گرمه دیدار و گفتگو کرد.
دیدارمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با فرماندار گرمه

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این دیدار به ظرفیت ها و استعداد های نهفته در شهرستان گرمه اشاره کرد و افزود: تکمیل و تجهیز آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری می تواند در به فعلیت رساندن این استعدادها و ظهور و بروز آن بسیار موثر است.

حسین فرخنده، همچنین به لزوم تعمیر و تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) اشاره کرد و افزود: امکانات این مجتمع نشان دهنده هنرمندان فعال شهرستان است.

فرماندار شهرستان گرمه هم در ادامه این دیدار با اشاره به فعالیت های اثر بخش در حوزه فرهنگ و هنر از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان افزود: هیچ فعالیتی بدون تلاش و کوشش به سرانجام نخواهد رسید که در این راستا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از همه ظرفیت ها برای برگزاری هر چه بهتر برنامه های فرهنگی و هنری بهره مند می شود.

علیرضا گل حسنی، همچنین ضمن اعلام آمادگی برای اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری و تجهیز سالن آمفی تئاتر شهرستان افزود: مشارکت حداکثری هنرمندان، تلاش و پیگیری آن ها در شهرستان منجر به اجرای فعالیت های مهم در حوزه فرهنگ و هنر خواهد شد.

گفتنی است؛ این دیدار چهارم آذرماه با حضور حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در دفتر فرماندار شهرستان گرمه انجام شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید