نمایش جزییات خبر
۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۳

طرح های پژوهشی حوزه فرهنگ و هنر مورد حمایت قرار می‌گیرند

​مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به تمدید مهلت ارسال طرح های پژوهشی سازمان برنامه و بودجه استان گفت: طرح های برگزیده پژوهشی در حوزه فرهنگ و هنر مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
طرح های پژوهشی حوزه فرهنگ و هنر مورد حمایت قرار می‌گیرند

محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: فراخوان اولویت های پژوهش و فناوری استان آذربایجان‌شرقی ماه‌ها پیش از سوی دبیرخانه مستقر در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان منتشر شده که مهلت ارسال طرح‌ها تا 10 آذر تمدید شده است.

وی با بیان این‌که فراخوان در بخش‌ها و محورهای مختلف از عموم محققان و صاحب‌نظران استانی برای ارایه طرح‌های پژوهشی دعوت بعمل آورده است، افزود: دو محور فراخوان در حوزه فرهنگ و هنر استان مورد توجه است که در نظر داریم طرح های برگزیده پژوهشی در حوزه فرهنگ و هنر مورد حمایت قرار دهیم.

محمدپور ادامه داد: «بررسی عوامل مؤثر بر توسعه اقتصاد هنر استان و ارایه برنامه های عملیاتی آن» و «مطالعه عوامل مرتبط با شکل گیری مطالبات قومی و زبانی در استان و مدیریت صحیح آن» دو عنوان مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر است که عموم پژوهشگران می توانند طرح‌های پیشنهادی خود را به سازمان برنامه و بودجه استان ارایه کنند.

گفتنی است، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان برنامه و بودجه استان آذربایجان شرقی به آدرس azsharghi.mporg.ir مراجعه کنند.


 
 
 
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید