نمایش جزییات خبر
۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۵

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور: نقش آموزش در حوزه نمایش به عنوان یک ثمره ماندگار موثر است

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور گفت: نقش آموزش در ایجاد یک ثمره ماندگار در استان و کشور در حوزه هنرهای نمایشی بسیار موثر و اثربخش است.
مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور: نقش آموزش در حوزه نمایش به عنوان یک ثمره ماندگار موثر است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ حمید نیلی شامگاه پنجشنبه در آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره تئاتر استانی خراسان شمالی اظهار داشت: هم‌ اکنون در 320 شهرستان و استان کشور ۸۰۰ گروه تئاتر  به شکل هنرمندانه در حوزه نمایشی مشغول فعالیت هستند.

وی از جمله کارهایی که می تواند در غنای فرهنگی ایرانی اسلامی بسیار کمک کننده باشد را، توجه به خرده فرهنگ ها و المان های فرهنگی دانست و افزود: برگزاری جشنواره تئاتر از راهکارهای موثر در این مسیر است.

نیلی گفت: ارتباط و تعامل بیشتر انجمن هنرهای نمایشی و هنرمندان تئاتر با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را اتفاق مبارکی در حوزه نمایش استان خراسان شمالی دانست و افزود: نگاه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به حوزه نمایش برکات حوزه نمایش را افزون تر می کند.

رقابت هشت اثر منتخب نمایشی در چهاردهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی از سه‌شنبه هفته جاری در محل تماشاخانه شمس و سالن گلشن بجنورد آغاز شده بود که شامگاه پنجشنبه 30 آبان ماه با معرفی و تجلیل از نفرات برتر به کارخود پایان داد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید