نمایش جزییات خبر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۱۶

دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام، اسامی هیئت داوران را اعلام کرد

مهران جنگلی دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام لیست هیئت داوران این جشنواره را اعلام کرد.
دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام، اسامی هیئت داوران را اعلام کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، بر اساس اعلام دبیر جشنواره تئاتر استانی، میلاد نیک آبادی، سامان خلیلیان و حیدر رضایی به عنوان اعضای هیئت داوران سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام معرفی شدند.

مهران جنگلی با اعلام این خبر اظهار کرد: روز گذشته دوشنبه بیست و هفتم آبان ماه، سی و سومین جشنواره تئاتر استانی با اجرای نمایش «ماهی ها هم می خوابند» از شهرستان ایلام به کارگردانی طیبه صیدمحمدی و در تماشاخانه استاد باسره، رسما آغاز به کار کرد و پس از آن نمایش «کوچه برلن» از شهرستان آبدانان به کارگردانی مهرداد علیزاده در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ایلام به روی صحنه رفت.

وی خاطرنشان کرد: نمایش «بهای یک راز پر از شرم» از شهرستان ایلام و به کارگردانی علی اصغر پورقهرمان آخرین اثری بود که شب گذشته در تماشاخانه استاد باسره اجرا شد.

دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام افزود: امروز هم آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ایلام میزبان دو نمایش «ماتیک مانیک» از شهرستان ایلام به کارگردانی محمد محمدیان شمالی و نمایش «ترانه ای برای تو» از شهرستان دهلران به کارگردانی مالک آبسالان خواهد بود. همچنین نمایش «استرالیا » از شهرستان ایلام به کارگردانی مشترک حسنا قبادی و افسانه محمدی در تماشاخانه استاد باسره به روی صحنه می رود.

وی در پایان تاکید کرد: آئین اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام و معرفی برگزیدگان چهارشنبه بیست و نهم آبان ماه و از ساعت 10 صبح در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ایلام و با حضور هیئت محترم داوران برگزار می شود.

 سی و سومین جشنواره تئاتر استان ایلام از بیست و هفتم تا بیست و نهم آبان ماه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ایلام در حال برگزاری است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید