نمایش جزییات خبر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر از کتابخانه انجمن نابینایان استان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل و تنی چند از مسئولین استانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابخانه عمومی انجمن نابینایان استان بازدید کردند.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر از کتابخانه انجمن نابینایان استان

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور در این بازدید گفت: فرهنگ مهمترین مولفه یک جامعه و کشور است که توجه و نگاه ویژه به آن موجب رشد و پیشرفت می شود.

وی بیان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی فرهنگ و هنر وظیفه دارد با برگزاری برنامه های متنوع همه افراد جامعه بویژه جوانان و نوجوانان را با مسائل فرهنگی خصوصا فرهنگ کتاب و کتابخوانی آشنا سازد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن خرسندی جهت حضور در جمع، خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را جهت تجهیز و شارژ کتابخانه تا پایان سال انجام خواهیم داد. 

مسئول انجمن نابینایان نیز گفت: این کتابخانه با کمک خیرین راه اندازی و توسط شرکت سامسونگ تجهیز شده استو امیدوارم با نگاه ویژه مسئولین و کمک های دیگر افراد جامعه آمار مطالعه را بین نابینایان افزایش دهیم.

مجتبی ناطوری زاده با اشاره به اینکه کتاب خواندن تنها اقدامی است که به انسان ضرر نمی رساند، افزود: فرد هر چقدر میزان مطالعه او بالا رود موجب افزایش سطح دانایی او می شود و انسان را صاحب نظریه می کند.

در این برنامه و با حضور عبدالله رئیسی کتاب "حکایت دولت فرزانگی" مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در ادامه ضمن بازدید مسئولین از کتابخانه انجمن، تعداد 100 جلد کتاب از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به کتابخانه عمومی انجمن نابینایان اهداء شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر از کتابخانه انجمن نابینایان استان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید