نمایش جزییات خبر
صالحی:
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶

تفاهم‌نامه‌ 830میلیارد ریالی با استانداری یزد امضا می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری یزد، گفت: در سفر استانی به یزد تفاهم‌نامه‌ای در نظر گرفته شده است که مبلغ آن بالغ بر 830میلیارد ریال است که البته این مبلغ جدای از تالار مرکزی یزد است که با احتساب تالار مبلغی بالای 1000 میلیارد ریال خواهد بود.
تفاهم‌نامه‌ 830میلیارد ریالی با استانداری یزد امضا می‌شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی در ادامه سفر خود به استان یزد در دیدار با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، گفت: استان یزد شانزدهمین سفر استانی بنده است، بحث‌های مشترکی در این سفرها مطرح می‌شود، خوشبختانه در طول این دوسال در سفرهای استانی گفت‌وگو های مشترکی شکل گرفته است.

وی ادامه داد: عملا گفت‌وگوهایی که در این سفرها با اقشار مختلف فرهنگ و هنر صورت می‌گیرد با این نگاه است که هم تشکر خود و همکارانم را در مرکز به همکاران منتقل کنیم و هم از نکات آنها بهره ببریم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: بعد از هرجلسه‌ای با کارکنان و هنرمندان برنامه‌ ما بر این شکل است که سخنان این جلسات را به معاونین خود در مرکز منتقل ‌کنیم. در تهران هم بعد از سفرهای استانی جلساتی با مدیران کل استانی برگزار می‌شود و نقطه نظرات آنها را بعد از برگزاری سفر جویا می‌شویم.

صالحی یادآور شد: یکی از برنامه‌هایی که در سفرهای استانی خود پیگیری می‌کنیم این است که مرجعیت ادارات کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در استان‌ها بالا ببریم، همچنین بحث‌های حمایتی از ادارات را مدنظر داریم داشته که مجموع این اتفاقات در قالب تفاهم‌نامه‌‌ای با استانداری‌های شکل می‌گیرد.

وی افزود: در سفر استانی به یزد نیز چنین تفاهم‌نامه‌ای در نظر گرفته شده است که مبلغ آن بالغ بر 830میلیارد ریال است که البته این مبلغ جدای از تالار مرکزی یزد است که با احتساب تالار مبلغی بالای 1000 میلیارد ریال خواهد بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز داشت: با همین نگاه می‌توان حمایت‌ها را از هنرمندان، رویدادها، زیرساخت‌ها و بخشی از کارکنان ادارات کل استانی داشت و در عین حال مرجعیت اداره کل استان را هم فراهم کرد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید