نمایش جزییات خبر
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۳۱

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی رتبه برتر بین دستگاه های استان در زمینه اوقات فراغت را کسب کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از کسب رتبه برتر توسط این اداره کل در بین دستگاه های مخاطب عام در سال 1398 در زمینه اوقات فراغت خبر داد.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی رتبه برتر بین دستگاه های استان در زمینه اوقات فراغت را کسب کرد

"محمد محمدپور" با بیان اینکه چگونگی غنی‌سازی اوقات فراغت یکی از  مقوله‌های مهم و از شاخص های رفاه در برنامه‌های عمران و توسعه به شمار می رود اظهار داشت: نهادهای فرهنگی به عنوان اصلی‌ترین متولیان و برنامه‌ریزان در این حوزه محسوب می‌شوند.

محمدپور، فعالیت و برنامه‌ریزی در این حوزه‌ را جزو اولویتهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برشمرد و گفت: نوجوان و جوانان با شرکت در طرحهای اوقات فراغت از خدمات آموزشی، فرهنگی، دینی و تفریحی در یک فضای فرهنگی و مطمئن بهره‌مند می‌شوند.

گفتنی است در لوح تقدیری که از سوی "علیار راستگو" معاون سیاسی،‌امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین رئیس در ستاد سازماندهی امور جوانان استان به "محمد محمدپور" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعطا شده آمده است: "با ارج نهادت به تلاش ثمربخش تمامی فعالین عرصه اوقات فراغت،‌از تلاش‌های جنابعالی در مدیریت برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت و کسب رتبه برتر بین دستگاههای مخاطب عام در سال 1398 تقدیر و تشکر نموده و توفیقات شما را در راه خدمت به نظام و انقلاب اسلامی و تقویت بیشتر بنیه‌های هویتی،‌ فرهنگی  و اعتقادی جوانان این خطه،‌از درگاه ایزد منان مسالت دارم".

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید