نمایش جزییات خبر
۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶

نخستین جشنواره تئاتر منطقه ۳ استان آذربایجان شرقی در میانه به کار خود پایان داد

نخستین جشنواره تئاتر منطقه ۳ استان آذربایجان شرقی(شهرستانهای چارایماق ، سراب ، هشترود ، بستان آباد، ، میانه ) به کار خود پایان داد.
نخستین جشنواره تئاتر منطقه ۳ استان آذربایجان شرقی در میانه به کار خود پایان داد

در این مراسم حقی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه و دبیر جشنواره در رابطه با روند برگزاری جشنواره گزارشی را ارائه کرد و گفت: جشنواره تئاتر منطقه ای برای نخستین بار به میزبانی شهرستان میانه برگزار گردید که امیدواریم نقطه عطفی جهت سیر صعودی رشته تئاتر در منطقه ۳ باشد و هنرمندان توانسته باشند ره توشه ای برای ادامه فعالیت خود در این مسیر مهیا نمایند.

وی از همکاری ادارات ، هیات داوران ،اعضای شورای سیاست گذاری و تمام عوامل اجرایی که در طول برگزاری جشنواره یار و مددکار بودند تقدیر کرد.

در ادامه حسین خواه رئیس اداره امور هنری استان از تلاش و زحمات عوامل اجرایی شهرستان میانه در میزبانی این جشنواره و گروههای نمایشی شهرستانهای حاضر در جشنواره تقدیر نمود و  افزود: نخستین جشنواره تئاتر منطقه ای تبلور حضور هنرمندان شهرستانها و ایجاد فضای رقابت سالم است که هنرمندان در کنار هم منسجم و همدل به رقابت پرداختند که این امر ستودنی است .

در پايان مراسم یعقوب صدیق جمالی به عنوان نماینده هیات داوران درخصوص وضعیت گروههای نمایشی شرکت کننده و نحوه داوری جشنواره مطالبی را ارائه نموده و آراء هیات داوران را قرائت کرد.

ازبرنامه های جنبی این مراسم ، اجرای موسیقی سنتی و عاشیقی ، پخش تیزر جشنواره و اجرای نمایش بداهه فیزیکال بود.


روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید