نمایش جزییات خبر
۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱

در احکامی جداگانه از سوی صالحی؛ رئیس و اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شدند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی عبدالهادی فقهی زاده را به عنوان رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب کرد.
در احکامی جداگانه از سوی صالحی؛ رئیس و اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شدند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سیدعباس صالحی خطاب به عبدالهادی فقهی زاده آمده است:

«بسم ­الله الرحمن الرحیم

انه­لقرآن کریم فی کتاب مکنون لا یمسه الا المطهرون

جناب آقای دکتر عبدالهادی فقهی­ زاده

اکنون که آن آوای دلنشینی که در شب تیره برخاست، در سراسر گیتی طنین انداخته و روشنایی شورانگیز کلام حق، دل‌ها را به شور و اندیشه‌ها را به نور مزین می‌کند؛ بزرگداشت  آن کلام نور عظیم‌تر می‌نماید.

با توجه به شایستگی و تجارب مفید جناب­عالی به موجب این حکم به سمت «رییس بیست و هشتمین نمایشگاه بین­المللی قرآن کریم» منصوب می ­شوید.

امید است با تلاش مجدانه و بهره­ گیری پیوسته از تجارب گذشته و ظرفیت­ های حوزه­ های مختلف قرآن و عترت به ویژه تشکل­ های صنفی و نهادهای مردمی مؤید و موفق باشید.»

همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه دیگری ابوالقاسم ایرجی، حجت­ الاسلام والمسلمین محمدعلی خسروی، احمد مسجد جامعی، حجت­ الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، نجفقلی حبیبی، عباس سلیمی، حجت­ الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی­ راد، حجت ­الاسلام والمسلمین حمید محمدی، حجت ­الاسلام والمسلمین عبدالهادی مسعودی، حجت­ الاسلام والمسلمین محمدمهدی معراجی، لادن حیدری، حجت ­الاسلام والمسلمین احمد مازنی،  ولی یاراحمدی و محمدرضا جوادی یگانه را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این دوره از برگزاری نمایشگاه قرآن کریم منصوب کرد.

در احکام اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نیز آمده است:

«نظر به تجـربه و دانش جناب­عالی در حوزه فرهنگ و هنـر دینی به ‌عنوان عضو شورای سیاستگذاری بیست­ و­ هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن­ کریم  منصوب می ­شوید.

امیدوارم با درایت و تدبیر دست ­اندرکاران برپایی این رویداد قرآنی ، فرصتی برای تبیین خدمات اصحاب فرهنگ و هنر و دولت به ساحت قرآن کریم فراهم شود.»

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید