نمایش جزییات خبر
با حضور مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران صورت گرفت:
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹

افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد

نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد، دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد.
افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد، دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان امروز ( ۱۸ آبان) با حضور «قادر آشنا»، مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیران استانی و شهرستان بویراحمد در مصلی امام خمینی (رحمه الله علیه) یاسوج افتتاح شد.

«امان الله نجفی» در این آئین، گفت: کتاب و کتابخوانی مهم ترین عامل رشد و آگاهی مردم محسوب می شود و در این راستا نمایشگاه های کتاب در استان ها برگزار می شود.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد، دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان ۱۸ آبان ماه کار خود را آغاز و ۲۳ آبان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه سیصد و نود و پنجمین نمایشگاه کتاب استانی در کشور و نوزدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد است، اضافه کرد: بیش از ۲۰۰ ناشر از سراسر کشور با عرضه 65 هزار و ۵۷۹ عنوان کتاب با ۱۲۵ غرفه در مصلی بزرگ امام خمینی (رحمه الله علیه) شهر یاسوج برپا‌ شد.

نجفی یادآور شد: برای این نمایشگاه مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان بن یارانه‌ ای خرید کتاب در نظر گرفته‌ شده که از طریق شعبه بانک عامل مستقر در نمایشگاه بین بازدیدکنندگان توزیع خواهد شد.

این مسئول فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد، دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و همچنین سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از ۱۸ لغایت ۲۳ آبان همه روزه صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۵ لغایت ۲۰ پذیرای علاقه مندان به فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید