نمایش جزییات خبر
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷

یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگیان شهرستان فیروزکوه برگزارشد

یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگیان شهرستان فیروزکوه به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با حضور مسئولین شهرستانی و دانش آموزان بسیجی در محل سالن آفرینش فیروزکوه برگزار شد.
یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگیان شهرستان فیروزکوه برگزارشد

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، این مراسم با همکاری آموزش و پروروش و ناحیه مقاومت بسیج  و با حضور حجت الاسلام سراج از علمای شهرستان، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس اداره و دیگر مسئولین و علاقمندان در مجتمع فرهنگی هنری آفرینش برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سراج در مراسم یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگیان این شهرستان اظهار داشت: مسئله امروزِ ما و پیام این یادواره بزرگداشت مقام شهدای دانش آموز است.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه ایران اسلامی پی در پی به دنبال حقیقت است و از حقیقت دفاع می کند اظهار کرد: همانطور که در قرآن کریم هم بشارت داده شده (آن افرادی که در راه رضایت خداوند قدم بر می دارند یقین داشته باشند که کار های آن ها از بین نمی رود و عمل دین ضایع نمی شود)، مردم و مسئولین مطمئن باشند که آینده بسیار درخشان و امید بخش خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: اگر دیروز در شلمچه و در نزدیکی های بصره با دشمن و استکبار می جنگیدیم؛ جنگِ ما با بعثی ها نبوده بلکه جنگ ما با دنیای ظلم و ستم بوده است، اما امروز شکر خدای متعال آن قدر مقتدر هستیم که در آن طرف مرزها با تمام توان با دشمن می جنگیم و دشمن به زانو در آمده است و این نتیجه ندای مظلومانه شهدای عزیزِ ما است که به ما می گویند قوی باشید و بدانید پیروزی از آن ما است.

گفتنی است در این مراسم مسئولین شهرستانی از نمایشگاه “قاب خاطره هابازدید کردند و در آخر از خانواده های معظم شهدا و فرهنگیان (مربیان اردوی راهیان نور سال گذشته) تجلیل شد.

اجرای سرود توسط گروه سرود محبان ولایت از مدرسه دخترانه حضرت فاطمه زهرا(س) و ادای احترام به ساحت مقدس شهدا توسط دانش آموزان دبیرستان پسرانه امام علی (ع) از دیگر برنامه های این مراسم بود.

اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگیان شهرستان فیروزکوه برگزارشد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید